haft, szycie,druty i szydełko, gotowanie to są moje pasje z większym lub mniejszym sukcesem realizowane
O autorze
Dodatki na bloga
Kategorie: Wszystkie | TUSAL
RSS
czwartek, 29 września 2011

Tak ,tak jestem w zmienionej formie - postanowiłam po raz mam nadzieję ostatni zmienić swój szablon. Niestety tamten choć podobał mi się niesamowicie nie spełniał należycie swojej roli bo tekst mimo moich wysiłków był bardzo mało czytelny. Teraz będzie wszystko czysto i przejrzysto.

Miałam pewne problemy z aparatem i wrzucaniem zdjęć na komputer i niestety nie mogłam dotrzymać słowa co do obfocenia mojej zielonej już skończonej bluzeczki.

Dziś sprawa ma się - co daj boże- ostatecznie wyklarować wszystko ma być naprawione i mam nadzieję że nareszcie pochwalę sie swoją pierwszą przesyłką wymiankową i całą resztą moich prac. Na razie uciekam do prac i do zobaczenia wieczorkiem.

08:29, exzonka
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 września 2011

Zapraszam wszystkich chętnych na super wymiankę u IVONY

tutaj szczegóły dotyczące wymiankowych zasad.

Tagi: wymianka
08:25, exzonka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 września 2011

Jestem jestem na krótkiej odsapce. Wiem,że mocno się zaniedbałam z pisaniem ale wpadłam w trybiki maszyny jesiennej- czyli zaprawy.Jak rano wpadam do kuchni to wychodzę późnym wieczorem bardzo zmęczona i obolała ale i szczęśliwa. Nie wiem czy wy też tak macie ale jak widzę, jak przybywa tych zapełnionych słoiczków to bardzo mnie to cieszy i duma mnie rozpiera.

Tak więc wpadłam jak na razie po uszy w kuchni i wszelkie robótki leżą i czekają na lepsze czasy :), . Mam już jednak olbrzymią ochotę rozpocząć robótkowe przygotowania do zimy tym bardziej, że zaopatrzyłam się w całe kilogramy włóczki u cudownej SEREMITY- włóczki naprawdę rewelacyjne a cena była jeszcze lepsza( chodzi oczywiście o jej korzystność dla mojego portfela) więc nie mogłam sobie odmówić i się skusiłam. Teraz mam ogromne ilośco włóczki i zero czasu na jej przerobienie ale już na szczęście nie długo. Jak się ciut obrobię to wrzucę zdjęcie obiecanej bluzeczki i moich zakupików włóczkowych. Teraz pomęczę was serią moich przetworów

to na razie tylko cztery partie moich przerobów a w rzeczywistości było ich już poza tymi pięć i jeszcze kilka czeka.

Tak więc do zobaczenia po kolejnym maratonie słoikowym, ale żeby nie było wpadam do was regularnie.

Tagi: przetwory
08:35, exzonka
Link Komentarze (2) »